top of page

HAKKIMIZDA

Eski Model Film Projektörü

Kahraman ajans​ TB YAPIM ve Mehmet KAHRAMAN önderliğinde Bursa'da kurulmuş,  amacı sinema, dizi, reklam, moldellik ve  fuar organizasyonu gibi faaliyetlere aktif olarak yeni yüzler kazandırmak ve genç, dinamik ekibi ile sektöre farklı bir gözden bakarak, profesyonel anlamda hizmet  vermektir.


MEHMET KAHRAMAN KİMDİR?
Uludağ Üniversitesi dış ticaret ve
Anadolu Üniversitesi uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi bölümlerini bitiren Mehmet Kahraman, Bursa Büyükşehir Belediyesinin çocuk tiyatro grubunda daha 10 lu yaşlarda sahnelerle haşir neşir olmaya başladı.
Keloğlan ve cankız, Alicanın rüyası gibi oyunlarda başrol oynayarak çeşitli sahnelerde ve şehirlerde tiyatro gösterilerine katıldı. Tiyatro ile başlayan sanat aşkı zamanın ilerlemesiyle birlikte yerini dizi,  film ve reklamlara bıraktı. Birçok küçüklü büyüklü projede yer aldıktan sonra, bir cast ajansta ekip sorumlusu olarak çalışmaya başlayan Mehmet Kahraman daha sonra freelance olarak cast direktörülüğü ve proje danışmanlığı yapmaya başladı. Bunların yanında modern pentatlonda türkiye derecesi olan MehmetKahraman'ın yüzme, binicilik, doğa fotoğrafçılığı, kampçılık, şiir yazma gibi aktif devam ettirdiği hobileri de bulunmaktadır. Şuan TB YAPIM şirketi ile birlikte çalışan Mehmet Kahraman TB YAPIM şirketinin menajerlik ve casing bölümü olan KAHRAMAN AJANS'ın kurucusu ve yöneticisidir.

bottom of page